Loading...

Збій в роботі Приватбанку: стало відомо, коли все запрацює


Всі банкомати, POS-термінали та платіжні термінали Приватбанку запрацюють без перебоїв, в штатному режимі з 10:00 в понеділок, 20 травня.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на UBR.ua.


На поточний момент в банку тривають технічні роботи. Вони стартували в ніч з 19 на 20 травня.


«Вночі почалися регламентні роботи і йшли до ранку — з 00:00 до 07:00. Щоб обслуговувати зростаюче число клієнтів, потрібно постійно оновлювати центр обробки даних: як в частині програмного забезпечення, так і по залізу. Ми робили це десь раз в місяць. Щоб збільшити потужність ЦОД», — пояснив прес-секретар Приватбанку Олег Серга.


Про проблеми з отриманням готівки в банкоматах Приватбанку почали повідомляти вранці в неділю. Одночасно були труднощі з платежами в POS-терміналах держбанку, що стоять в касах магазинах, і в платіжних терміналах, де люди звикли оплачувати мобільний зв’язок, комунальні платежі та інші речі.


А найголовніше, не працювали приватбанківські карти людей. Їм доводилося по кілька разів проводити своїм пластиком на касах, і він постійно збоїв. Або платіж відбувався через раз, або не відбувався взагалі. І людині доводилося шукати готівку для покупки.


Також через раз з ранку працювала і система інтернет-банкінгу Приват24. Проте до вечора вона стала краще функціонувати в рамках самого Приватбанку гроші йшли і зараховувалися.


«З чим досі виникають проблеми з перерахуванням коштів на рахунки в інші банки. Без перебоїв кошти зараховуються тільки в рамках самого Приватбанку», — сказали в банку.


«Якщо кошти були відправлені, вони нікуди не дінуться. Або з запізненням дійдуть до одержувача, або повернуться на рахунок відправника. Але точно не пропадуть», — запевнив Серга.


Водночас він запевнив, що регламентні роботи в Приватбанку більше не будуть щомісячними. Будуть відбуватися рідше.


18 квітня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанкуза позовом колишнього співвласника кредитної організації Ігоря Коломойського.


Раніше Печерський районний суд Києва прийняв рішення про розірвання договору особистого поручительства Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку, одержаними до входження держави в капітал банку.


Додамо, що раніше олігарх Ігор Коломойський заявив, що готовий відмовитися від ПриватБанку за умови компенсації – 2 мільярдів доларів.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/05/20/zbij-v-roboti-pryvatbanku-stalo-vidomo-koly-vse-zapratsyuye/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP