Loading...

У мережі показали фото нахабної злодійки, поміченої в київському магазині

У мережі з’явилося кілька фотографій злодійки, яка вкрала банківську карту в одному з магазинів Києва та кілька разів нею розрахувалася.

Фото було опубліковано на Telegram-каналі "Київ оперативний".

Власник карти зазначив, що злодійка придбала за чужий рахунок в основному продукти харчування.Її знімки вдалося отримати завдяки записам з камер служби безпеки в магазині.

"Вчора вкрали карту. Сьогодні вранці, як тільки прокинувся, побачив багато транзакцій. Зв’язався зі службою безпеки і ось — ця дама ходила по магазинах і купувала продукти за мій рахунок", — зазначає автор підпису.

Чоловік попросив допомоги у киян у пошуку зловмисниці.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в Києві співробітники поліції затримали двох чоловіків, які підозрюються в тому, що вони викрали мобільний телефон з сумки пасажирки маршрутки.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-05-15/v-seti-pokazali-foto-lovkoj-vorovki-zamechennoj-v-kievskom-magazine/162868”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP