Loading...

Співак протух: легенда російського року розгнівала мережі заявою про "битву" проти РПЦ в Єкатеринбурзі

Лідер російської рок-групи "Чайф" Володимир Шахрін назвав конфлікт навколо будівництва храму РПЦ в сквері в Єкатеринбурзі "маніпуляцією".

Про це він сказав в коментарі журналістам.

"У даній ситуації з протистоянням будівництва храму Святої Катерини я бачу явні ознаки саме таких маніпуляцій масами. Я не візьмуся стверджувати, хто замовник цих маніпуляцій і яка кінцева мета, це не моєї компетенції завдання, але чиїми руками це робиться, цілком очевидно", — заявив Шахрін.У мережі поставилися до заяви легендарного рокера з негативом.

"Вважаю, що пану Шахріну пора оголосити бойкот! Шанувала його раніше, тьху, повне розчарування його персоною", "Так, час не щадить нікого, а непомірний алкоголь зло. Зустріти старість в компанії маразму — це найгірше з покарань", "А що ви так за Шахріна дивуєтеся? Ось він в совковому фільмі про свердловський рок-клуб шкодує, що молодь слухає західну музику", — пишуть користувачі.

Нагадаймо, як раніше повідомляв "Апостроф", в Єкатеринбурзі 13 і 14 травня пройшли протести у зв’язку зі знищенням скверу заради будівництва храму святої Катерини, в результаті яких десятки активістів були затримані.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-05-15/pevets-protuh-legenda-russkogo-roka-razgnevala-seti-zayavleniem-o-bitve-protiv-rpts-v-ekaterinburge/162858”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP