Loading...

У Чорне море увійшли британський військові кораблі

Ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України провів тренування в акваторії Чорного моря з кораблем Echo Королівського Військово-Морського Флоту Великої Британі. Про це повідомили на сторінці Генштабу ЗСУ у Facebook, передає 1NEWS.Під час тренувань український катер та британський корабель виконали завдання з тактичного маневрування, навчання з протиповітряної оборони, а також тренування зі зв’язку у відповідності до стандартів НАТО.


Також до тренувань залучили гелікоптер морської авіаційної бригади. Багатоцільовий вертоліт Мі-14 виконував завдання щодо висвітлення надводної обстановки в районі тренувань та разом із кораблями відпрацьовував дії в ході пошуково-рятувальної операції та подальшої евакуації постраждалого.


“Сьогодні перед нами стояла задача підняти з борту британського корабля потерпілого. Вважаю, що відпрацювали на відмінно. Особливістю роботи на такому невеличкому майданчику є те, що гелікоптер має дуже близько підійти до різних надбудов та антен корабля, і розрахувати так щоб ніщо не зачепити, а для нас, рятівників — вийти з борту гелікоптера і надати допомогу є справою звичайною та буденною. Нічого надзвичайного” – прокоментував інструктор-рятувальник парашутно-десантної групи старший сержант Сергій Картель.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/u-chorne-more-uvijshly-brytanskyj-vijskovi-korabli.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP