Loading...

У Києві на акції проти забудови сталися сутички

У Києві під час акції проти забудови ділянки між вулицями Протасів Яр та Амосова, де розташований Інститут серцево-судинної хірургії, сталися сутички між протестувальниками та чоловіками, які охороняли забудову.

Про це 4 травня повідомляє Громадське. Зазначається, що близько сотні активістів, серед яких більшість — мешканці будівель по сусідству з ділянкою, яку збираються забудувати, прийшли на акцію. На місці вони створили ініціативну групу, яка планує звернутися до прокуратури у справі про незаконну забудову.

Біля вулиці Протасів Яр, де частину території під забудову вже відмежували бетонним парканом і де вже почалася вирубкалісів, учасників акції намагалися відтіснити з десяток чоловіків у зеленому спортивному одязі, після чого відбулися сутички.

Зазначається, що представники поліції, які стояли неподалік — біля автобуса, яким вони прибули, не втручалися.

Наразі кілька учасників акції запропонували написати заяву в поліцію через бездіяльність правоохоронців.Джерело статті: “https://zaxid.net/u_kiyevi_na_aktsiyi_proti_zabudovi_stalisya_sutichki_n1480815”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP