Loading...

Погода на Київщині та у столиці 4-го травня

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці, 4 травня, температура повітря буде коливатися +8⁰…+10⁰ вночі, а вдень +17⁰…+19⁰. Вітер західний із швидкістю 2-3 метри за секунду. Протягом дня у більшості випадків буде хмарно, але можливі прояснення. Місцями очікується мілкий дощ та короткочасні грози


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) в суботу прогнозується тепла, але дощова погода. Температурні показники навколишнього середовища вдень досягнуть +19⁰, а вночі будуть +9⁰. Очікуються грози.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) також буде тепло. Швидкість вітру до 3 метрів за секунду із західним напрямком, а температура повітря коливатиметься у межах +8⁰…+9⁰ вночі та +17⁰…+19⁰ вдень. Протягом дня прогнозується мілкий дощ.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) ртутні стовпчики за вікном будуть показувати +7⁰…+9⁰ вночі та +17⁰…+18⁰ вдень. Вітер західний із поривати до 3 метрів за секунду. Можливі опади.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) також очікуються опади. Температура повітря прогнозується в межах +16⁰…+18⁰ вдень та +7⁰…+9⁰ вночі. Швидкість вітру 2-4 метри за секунду.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) стовпчики термометрів коливатимуться в межах +7⁰…+9⁰ вночі, а вдень +18⁰…+19⁰. Пориви вітру до 2 метрів за секунду.


В Києві у суботу прогнозується тепла, але волога погода. Повітря прогріється до +18⁰…+19⁰ вдень, а вночі вихолоне до та +8⁰. Протягом дня можливі тимчасові прояснення, але у більшості випадків буде хмарно. Місцями грози.Протягом дня можливі зміни.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/05/03/pogoda-na-kiyivshini-ta-u-stolici-4-go-travnya/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP