Loading...

Нокаут Ломаченка в бою з Кроллою визнаний найкращим у квітні за версією WBA


Всесвітня боксерська асоціація (WBA) визнала нокаут українського чемпіона світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василя Ломаченка (13-1, 10 КО) в поєдинку проти Ентоні Кролли найкращим у квітні.

Нагадаймо, 13 квітня в Лос-Анджелесі Ломаченко впевнено захистив свої пояси WBA і WBO в бою Ентоні Кроллою (34-7-3, 13 КО), нокаутувавши суперника в четвертому раунді.

Таким чином, Ломаченко провів обов’язковий захист поясів, після чого заявив про бажання битися з Майки Гарсією.

Пізніше стало відомо про те, що Ломаченко в бою з Кроллою зламав руку, а відновлення після операції займе близько двох місяців.

Проте пізніше менеджер українця Егіс Клімас в інтерв’ю ESPN повідомив про те, що операція може не знадобитися, а Ломаченко просто вивихнув кісточку.

Раніше повідомлялося про те, що Ломаченко планує повернутися на ринг у вересні.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/nokaut-lomachenka-v-boyu-z-krolloyu-viznaniy-naykraschim-u-kvitni-za-versiyeyu-wba-310165_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP