Loading...

Особливого запалу немає: стало відомо про розчарування бойовиків на Донбасі

Український військовослужбовець, що воює в бригаді "Холодний Яр", розповів про те, що бойовики розчаровані ситуацією на Донбасі і воюють вже не з такою охотою, як раніше.

Про це він розповів в інтерв’ю фонду "Вернись живим".

"Вони просто тримають передню лінію, щоб ми далі не просунулися. Але особливого завзяття, як в 2014 або 2015 роках, вже немає. Вони всі побачили і розчарувалися в нанореспубліках. Перевага на нашому боці", — розповів боєць ЗСУ Олексій, прізвище якого не називається .У той же час, військовослужбовець розповів про нову тактику, яку бойовики використовують останнім часом.

"Працюють з закритих позицій, наносять удар по оглядовим позиціям, намагаються "розібрати їх", — говорить Олексій.

Як повідомляв "Апостроф", раніше стало відомо про нове нашестя росіян на Донбас.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-04-29/osobogo-pyila-net-stalo-izvestno-o-razocharovanii-boevikov-na-donbasse/161453”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP