Loading...

Дві авіаносні групи США проводять військові навчання у Середземному морі

Військово-морський флот США вперше з 2016 року розгорнув у Середземному морі дві ударні авіаносні групи в рамках навчань, інформує 1NEWS.“Вперше з 2016 року Сполучені Штати розгортають два авіаносці класу “Німіц” – “Джон К. Стенніс” і “Авраам Лінкольн”, демонструючи Москві, що США жодним чином не відступлять у цьому важливому геополітичному районі”, – йдеться у повідомленні.


Навчання передбачають кілька сценаріїв інтеграції двох повітряних крил і надводних кораблів з ключовими союзниками і партнерами на європейському театрі бойових дій.


Як зазначає 6-й флот США, загалом у навчаннях беруть участь понад 130 літаків, 10 кораблів та 9000 матросів і морських піхотинців.


“Кожен з авіаносців, які перебувають у Середземномор’ї в даний час, представляє 100 тисяч тонн міжнародної дипломатії. Дипломатичне спілкування і діалог у поєднанні з потужною обороною, яку ці кораблі забезпечують, демонструють Росії, що, якщо вона дійсно прагне до поліпшення відносин з США, вона повинна припинити свою дестабілізуючу діяльність по всьому світу”, – сказав посол США в Росії Джон Хантсман, який спостерігав за навчаннями.
Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/dvi-avianosni-grupy-ssha-provodyat-vijskovi-navchannya-u-seredzemnomu-mori.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP