Loading...

Зеленського закликали відмовитися від своїх портретів у школах і дитсадках

Я пропоную Володимиру Зеленському відмовитися від того, щоб його портрети висіли в школах і дитячих садках.


Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.


Пан Бала запропонував пану Зеленському ініціативу, враховуючи, що його команда любить креативність, відмовитись від практики вивішування портретів президента в освітніх та інших бюджетних установах.


«Якщо говорять про інші підходи, то давайте їх демонструвати. Я думаю, це було б супер. Якщо хтось із чиновників хоче, то нехай собі ставить, але від цього треба відходити. Я сподіваюся, що вони мене почули», – зазначив директор Агентства моделювання ситуацій.


Окрім цього, коментуючи те, що обрання Володимира Зеленського Президентом України викликало дискусію про розпуск парламенту, експерт зазначив, що для цього треба керуватись законом і політичною доцільністю. Зокрема він зауважив, що абсолютно неправильно, коли кожен новий президент намагається розпустити парламент і на хвилі своєї підтримки зробити його ручним.


«Це неправильна тенденція і від неї треба відходити. У нас насправді парламентсько-президентська форма правління, більше того обраний президент не тільки некомпетентний, він не має досвіду і зовсім не зрозуміло, які наміри його команди. Вони вже відхрестилися від деяких обіцянок», – наголосив Бала.


Також пан Бала переконаний, що за таких умов діючий парламент й уряд при всіх до них питаннях, які насправді існують, можуть стати компенсатором і запобіжником негативних наслідків, які можуть розвиватися.


«Мені видається, що це дуже важливо, бо в цій ситуації треба бути реалістами. Недарма західні аналітики писали, і я з ними погоджуюсь, що може бути цілий ряд речей, які є дуже небезпечні, включаючи той великий борг, який ми маємо виплатити», – прокоментував гість програми.


Нагадаймо, ЦВК опрацювала понад 99% протоколів: за Зеленського – 73,23%, за Порошенка – 24,45%.


Також, уже озвучили можливу дату інавгурації нового президента.Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/22/zelenskomu_poradyly_vidmovytysya_vid_svoih_portretiv_u_shkolah_i_dytsadkah_1558149”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Посвящаем Константину Паршину — самому подвижному захватчику украинских предприятий Юрий Рейльян и Владимир Токарев николаевцы Сергей Еремин наркотики внучке амфетамин 80-летняя нарушила карантин МОГИЛЬНЫЕ ЧЕРВИ ИМПЕРИИ АЛЕКСАНДРА ЩУКИНА: ПРОНЫРЛИВЫЙ ИЛЬДАР УЗБЕКОВ И «РОДНОЙ» ТИМУР ФРАНК Тевфик Ариф (Тофик Арифов) нескромен до вульгарности Костоломы Ольги Тимофеевой напали на депутата Елену Шувалову Вадим Ермолаев «отмылся» в карьере Вор вне закона Юрий Ериняк и его пехота FIFA Проект «Второй паспорт»: иммиграция станет легкой! Криминальный владелец ГК МИЦ Рябинский Андрей Михайлович и Сергей Михайлов по кличке Михась Где миллионы: криминальные подробности о деятельности ГК МИЦ Агент \"Нурбану\" - старая правда о Кариме Масимове   инсульт Людмила Демченко: канцелярская крыса в налоговой лишь бы во власть Алексей Муляренко: куда угодно Атлетик Більбао Степан Гавриш: биоргафия политической проститутки Президент Беларуси Наиля Аскер-Заде передала компромат на Путина западным спецслужбам Бакай Банк Егор Терентьев Безлюдный центр Бериславський район Захаров Игорь
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP