Loading...

Зі свистком і вогником в очах: з’явилися кумедні фото глядачів на дебатах в "Олімпійському"

Президентські дебати, які пройшли 19 квітня в НСК "Олімпійський" в Києві, викликали серйозний ажіотаж в столиці.

У соціальних мережах користувачі публікують фото глядачів дебатів на стадіоні.

Як можна побачити на фото, дебати викликали жвавий інтерес у різних верств населення. Там можна було побачити людей різних поколінь.Партійна символіка на дебатах була заборонена. Багато глядачів принесли з собою прапори України.

У той же час, як раніше повідомлялося, багато глядачів потрапити на "Олімпійський" не змогли, а на самому стадіоні людей було не так багато, як можна було очікувати, судячи по чергах за квитки на дебати.

Також фото зі стадіона опубліковало "Громадське".

Нагадаймо, як раніше повідомляв "Апостроф", в п’ятницю, 19 квітня, на НСК "Олімпійський" відбулися дебати, в яких брали участь обидва кандидати до другого туру президентських виборів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2019-04-20/so-svistkom-i-ogonkom-v-glazah-poyavilis-zabavnyie-foto-zriteley-na-debatah-v-olimpiyskom/160650”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP