Loading...

Компанії Грановського-Адамовського поставили армії палива на 17 млрд за часів Порошенка

Із 2015 року група Грановського-Адамовського отримала паливно-мастильних підрядів на 17 млрд₴

Про це повідомляється у «Віснику держзакупівель» і системі «Прозорро», передають Наші гроші.

Умовна група компаній, чия неофіційна назва «комодівці» походить від ТОВ «Трейд Коммодіті», пов’язана з бізнесменом Андрієм Адамовським та оточенням нардепа від «БПП» Олександра Грановського. Ця група після обрання Петра Порошенка президентом України стала одним з найбільших тендерних переможців та імпортерів палива в Україну.

Майже всі тендерні кошти, отримані групою, припали на п’ять найбільших замовників:

Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» – 10,28 млрд₴
Міністерство оборони України – 5,53 млрд₴
Державне агентство резерву України – 0,42 млрд₴
АТ «Центренерго» – 0,23 млрд₴
Філія «Вільногірський ГМК» АТ «ОГХК» – 0,10 млрд₴
До складу групи входять шість компаній, які поділили тендерні підряди таким чином:

ТОВ «Трейд Коммодіті» Вадима Майка з Кам’янського – 5,18 млрд₴

У 2017 році в справі щодо поставок компанією «Трейд Коммодіті» палива для армії НАБУ затримувало одного з інвесторів цієї компанії Володимира Трофименка, головного тендерника армії Володимира Гулєвича та заступника міністра оборони Ігоря Павловського. Однак нині вони всі на свободі і продовжують знаходитись на посадах.

У 2018 році Верховний суд залишив без задоволення касаційні скарги НАБУ та ДАСУ у справі щодо скасування вимоги аудиторів до Міноборони стягнути з «Трейд Коммодіті» 149,34 млн₴ Йшлося про збитки через незаконне підвищення вартості палива через укладення додаткових угод у межах чотирнадцяти контрактів, укладених у 2016 році.

1.ТОВ Фірма «Фідея» Євгена Головачова з Кам’янського – 3,34 млрд₴
2.ТОВ «Август Пром» Олександра Берковського з Кам’янського – 3,20 млрд₴
3.ТОВ «Оптімус Конекшн» Миколи Весельського з Кам’янського – 3,06 млрд₴
Нині тривають судові спори «Оптімус Конекшн» («Газтрейд») проти Міноборони щодо контрактів за 2017 рік на поставку палива загальною вартістю 759,47 млн₴ Компанія виграла суди першої інстанції щодо продовження строків поставки за договорами або ж їх розірвання, посилаючись на непередбачувані обставини, що виникли у її контрагентів та завадили виконати поставку у термін («Трейд Коммодіті» та ТОВ «Хімпродторг Лтд»). Однак вона програла апеляцію, котра повернула справу в суд першої інстанції. Крім того, суд 15 квітня прийняв позов Головного військового прокурора в інтересах Міноборони проти «Оптімус Конекшн» про стягнення з неї пені та штрафу в розмірі 15,00 млн₴

4.ТОВ «Торум» Димитрія Медведєва з Києва – 1,97 млрд₴
5.ТОВ «Мета Оіл» Георгія Гнояного з Кам’янського – 0,22 млрд₴


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/kompan-granovskogo-adamovskogo-postavili-arm-paliva-na-17-mlrd-za-chas-v-poroshenka”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP