Loading...

Триває продаж квитків на матч 25-го туру УПЛ «Карпати» – «Чорноморець»

Вчора, 19 квітня, розпочався продаж квитків на матч 25-го туру чемпіонату України з футболу, в якому львівські «Карпати» прийматимуть одеський «Чорноморець».


Перепустки можна придбати в магазині «Фанат» (вул. Вороного, 3), повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати».


Нагадаймо, що гра на стадіоні «Україна» міста Лева відбудеться у вівторок, 23 квітня. Стартовий свисток арбітра пролунає о 18:00.


Вартість квитка – від 50 гривень. У день матчу перепустки можна буде купити у касах стадіону «Україна» (вул. Липова алея, 5).


Зауважимо, що воїни АТО та інваліди першої і другої групи, показавши посвідчення відповідного зразка, можуть безкоштовно потрапити на стадіон через спеціальні службові входи зі сторін вулиць Стуса та Зеленої та зайняти місця у третьому секторі.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/20/tryvaie_prodazh_kvytkiv_na_match_25go_turu_upl_karpaty__chornomorets_1556367”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP