Loading...

Кличко записав відеозвернення до другого туру виборів

Кличко закликав українців на виборах показати, що вони свідомі громадяни і цивілізована нація.

Під час другого туру виборів президента України, що відбудеться 21 квітня, українці повинні продемонструвати, що вони свідомі громадяни і цивілізована нація.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у відеозверненні, повідомляє «Слово і Діло».

«Друзі! Хочу звернутися до вас як громадянин України, як мер столиці. Усі, хто підуть голосувати, зроблять вільний вибір на демократичних президенських виборах. І другий їх тур має відбутися так само спокійно, законно, без маніпуляцій і фальсифікацій. Це дуже важливо — забезпечити прозорість, законність, порядок», — зазначив Кличко.

За словами мера Києва, до виборів арезидента України, без перебільшення, прикута увага всього світу. Відтак, українці не повинні піддаватися на можливі провокації.

«Ми, українці, повинні продемонструвати, що ми — свідомі громадяни та цивілізована нація. Ми не повинні піддаватися на провокації і виявляти зайвих емоцій. Адже кожен з нас обирає майбутнє нашої держави», — наголосив Віталій Кличко.

Нагадаймо, у першому турі Зеленського підтримали 30,24% виборців, а Порошенка — 15,95%.

Другий тур президентських виборів, в якому візьмуть участь Петро Порошенко та Володимир Зеленський, відбудеться 21 квітня.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/04/19/novyna/polityka/klychko-zapysav-videozvernennya-druhoho-turu-vyboriv”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP