Loading...

Устенко: Заявами про «Приватбанку» Порошенко розхитує фінансову ситуацію перед виборами

Заява Петра Порошенка про можливий дефолт у разі денаціоналізації «Приватбанку» є спробою розхитати фінансову ситуацію в країні напередодні виборів.

Відповідну думку в коментарі InfoResist висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

«Це неприпустимий заява з боку керівника країни. Тим більше, що до цього декларується, що влада не втручається в питання, пов’язані з монетарною політикою», — зазначив Устенко.

На його думку, відбувається є зрежисованим дією.

«Зауважте, що все це робиться на тлі ніби проведеної судової реформи, про яку рапортує влада як про ефективну реформу, досягнення влади за останні 5 років. І раптом цей незалежний суд приймає рішення, яке піддається критиці самої влади. Виступ президента Порошенко, який говорить з приводу того, що є загроза реваншу, натякаючи, навіть не натякаючи, а промовляючи ПриватБанк, що змушує мене замислитися про те, наскільки це не срежисированное дію», — каже Устенко.

Експерт також прокоментував нещодавню заяву команди кандидата в президенти Володимира Зеленського, в якому вони відхрещуються від зв’язку з колишнім співвласником «Приватбанку» Ігорем Коломойським.

«Одна сторона це використовують як політичну технологію. Це перше. Друге, я думаю, що там не все було так чисто, коли сталася ця націоналізація. І загалом, якщо за великим рахунком кажучи, підняти мої інтерв’ю кінця 2017 року, я тоді говорив про те, що мені не подобається платити за когось, тим більше за ідіотів з Національного банку, які там ще щось неправильно робили», — підкреслив Устенко.

Президент Петро Порошенко заявив, що авантюра з поверненням «Приватбанку» олігарху Ігорю Коломойському загрожує Україні дефолтом і економічною кризою.Джерело статті: “http://povin.com.ua/189543-19-04.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP