Loading...

На п’ятому фестивалі крафтового пива у Львові представлять понад 60 українських броварень

На п’ятому фестивалі крафтового пива у Львові представлять понад 60 українських броварень

Упродовж трьох днів з 3 до 5 травня на території !FESTrepublic у Львові відбудеться п’ятий Craft Beer and Vinyl Music Festival, на якому представлять понад 60 українських броварень та вперше іноземну – відому брюссельську пивоварню Brasserie de la Senne.

Домашні пивовари дадуть майстер-клас і прямо на фестивалі зварять пиво, яке потім можна буде скуштувати. Також на фестивалі можна буде скуштувати пиво, зварене 18 броварнями, що беруть участь у конкурсі Made pilsner great again.

На фестивалі буде діяти великий крафтовий магазин з пляшковим пивом, пивними атрибутами та виставка пивного обладнання. Також організатори обіцяють широкий асортимент закусок до пива, велику лаундж-зону, DJ-сети та клубні вечірки. Для дітей організують майданчик з аквагримом та бульбашковим шоу, а також окрему розважальну програму для дітей віком від 5 років.

Вінілова програма Craft Beer and Vinyl Music Festival включає широкий вибір вінілів та виставку сучасної hi-end апаратури.

Також на фестивалі будуть експонувати спільний проект львівських художників Олекси Фурдіяки та Влодка Кауфмана під назвою «[Ритуальності]».

Традиційно на фестивалі діятиме єдина «валюта» – бофони. Розраховуватись за пиво, їжу та сувеніри можна буде карткою Lokal або додатком Lokal. На ярмарку вінілів прийматимуть готівку. Організатори забезпечать безкоштовні автобуси від пам’ятника Федорову на територію !FESTrepublic.

Вхід на фестиваль коштує від 30 до 90 грн:

  • «дуже мале пиво» – 30 грн, у вартість враховують вхід на територію на один день, мапа фестивалю, відвідування дітьми ігрової зони та «садочка», вхід на вечірку (якщо є в цей день);
  • «мале пиво» – 50 грн, у вартість враховують вхід на територію та всі вечірки на всі фестивальні дні, мапу фестивалю, відвідування дітьми ігрової зони та «садочка»;
  • «велике пиво» – 90 грн, у вартість враховують вхід на територію та всі вечірки фестивалю, фестивальний келих та сумку для нього, відвідування дітьми ігрової зони та екскурсію на пивоварню «Правда» (треба попередньо зголоситись).

Вперше Craft Beer and Vinyl Music Festival у Львові відбувся у квітні 2017 року. Його проводять двічі на рік – навесні і восени.


Джерело статті: “https://zaxid.net/na_pyatomu_festivali_kraftovogo_piva_u_lvovi_predstavlyat_ponad_60_ukrayinskih_brovaren_n1479867”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP