Loading...

Кримчанина Джеппарова помістили в одну камеру з хворими на СНІД та туберкульоз, – адвокат

Політв’язня Арсена Джеппарова тримають у ростовському СІЗО в одній камері з хворими на СНІД і туберкульоз. У зв’язку з цим в генпрокуратуру РФ направлено скаргу і заяву на ім’я російського омбудсмена.


Про це повідомив адвокат політв’язня Айдер Азаматов у Facebook.


«Сьогодні направив ряд скарг в генеральну прокуратуру Росії, в прокуратуру Ростовської області, в Громадську наглядову комісію (ГНК) по Ростову-на-Дону і Ростовській області, в ГУ ФСВП по Ростовській області і заяву на ім’я уповноваженого з прав людини в РФ Москалькової Т.М. по ситуації з Арсеном Джеппаровим, який наразі утримується в СІЗО-1 м. Ростова-на-Дону в нелюдських умовах і з громадянами, які, за словами самого Арсена, мають захворювання ВІЛ, СНІД, туберкульозу та інші хвороби», – повідомив Азаматов.


Адвокат сподівається, що порушені права Арсена будуть відновлені хоча б в СІЗО і його переведуть в камеру з нормальними умовами утримання.


«Хоча, краще б його просто відпустили додому, до своєї сім’ї, до своїх близьких. На це є всі підстави з першого дня його незаконного затримання та арешту», – заявив Азаматов.


Нагадаймо, обвинувачені у «справі Хізб ут-Тахрір» Арсен Джеппаров, Рефат Алімов, Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв, Інвер Бекіров і Вадим Сірук були затримані в лютому-квітні 2016 року в Ялті. Проти них свідчив так званий таємний свідок зі зміненим голосом, який стверджував, що «підсудні нібито влаштували на території Криму шаріатський суд за участі прокурора і слідчого з них самих.


12 квітня «суд» у Криму знову відмовив усім фігурантам цієї справи в задоволенні скарги на рішення про продовження арешту, залишивши в силі їх тримання під вартою до 18 травня 2019 року.


Читайте більше новин на тему: окупований Крим


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/17/krymchanyna_dzhepparova_pomistyly_v_odnu_kameru_z_hvorymy_na_snid_ta_1554053”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP