Loading...

Порошенко заявив, що Семочко має пройти поліграф

Президент України пояснив причини останніх кадрових змін і висловив переконання, що колишній перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко має пройти перевірку на поліграфі


Про це Порошенко сказав у політичному ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна», повідомляє Укрінформ.


«Кадрові зміни відбулися між першим і другим туром, бо якщо люди висловлюють таку оцінку діям влади, ми маємо чути людей і реагувати на це. І проблема навіть не в тому, що вони (посадовці, яких змінили – ред.) були винні – вину доводить суд. А в тому, що ми маємо побудувати відносини довіри, і якщо люди не довіряють тому чи іншому керівникові, не чути людей – надзвичайно небезпечно. І це була одна з моїх помилок, яку я мушу визнати і вибачитися за неї», – зазначив Порошенко.


Він визнав: якщо компетентній людині немає довіри, вона не має можливості проводити реформи, і згадав у цьому зв’язку Сергія Семочка.


«Я дуже багато знаю про пана Семочка, в тому числі про його ефективні розвідувальні дії на фронті. Але якщо немає довіри – я його запросив, ми з ним переговорили, і він був звільнений. Це була моя відповідальність і моє президентське рішення», – підкреслив Президент.


Глава держави додав: якщо є об’єктивні, обґрунтовані претензії, треба звільнити людину, аби вона не перешкоджала об’єктивним розслідуванням.


«Причому не просто звільнити, а відправити на поліграф, на детектор брехні, для того, щоб країна побачила, бреше він чи ні», – сказав Порошенко.


Також він запевнив, що нікого з його родичів чи близьких товаришів на керівних посадах виконавчої служби не буде.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/17/poroshenko_zayavyv_shcho_semochko_maie_proyty_poligraf_1553521”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP