Loading...

На полях Тернопільщини гинуть звірі та птахи: поліція перевіряє фермерів

На Тернопільщині правоохоронці перевіряють інформацію щодо порушення правил обробітку земель.


Останнім часом мешканці викладають у соцмережах фото та інформацію про виявлення мертвих птахів, звірів на сільськогосподарських угіддях області.


Зараз усі ці факти перевіряють слідчі разом із громадськими активістами, повідомили IA ZIK у відділі комунікації обласного управління Нацполіції.


«Недавно громадські активісти виявили, як в Збаразькому районі на полі місцевого фермера обробляють поля від гризунів з можливими порушеннями. Зокрема, до поліції надійшла інформація, що підприємці розкидають отруєну суміш з домішками зерна, яка може спричинити загибель тварин. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Правоохоронці відібрали зразки суміші та направили на дослідження до Держспоживслужби», – повідомили у відомстві.


За словами голови громадської організації «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля» Андрія Об’єщика, такі випадки на території Тернопільщини непоодинокі.


У поліції зазначили, що внесли відомості за даним фактом в Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.


«Лише після остаточних результатів експертизи можна буде стверджувати, чи могла суміш містити заборонені речовини, які спричинили загибель тварин», – додали у поліції.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/12/na_polyah_ternopilshchyny_gynut_zviri_ta_ptahy_politsiya_pereviryaie_1550497”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP