Loading...

Кабмін України заборонив вимикати електроенергію підприємствам зв’язку

Кабмін вніс зміни до порядку забезпечення постачання електричної енергії захищеним споживачам

Кабінет Міністрів України заборонив вимикати електроенергію підприємствам зв’язку. Про це йдеться в постанові уряду №300 від 25 березня.

Уряд вніс зміни до порядку забезпечення постачання електричної енергії захищеним споживачам.

"Обмеження, відключення електропостачання не застосовуються щодо об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку", – ідеться в постанові.

"РБК-Україна" повідомляє, що відповідну постанову Кабміну було опубліковано в газеті "Урядовий кур’єр" від 9 квітня, отже, вона набула чинності. На сайті "Урядового кур’єра" номер від 9 квітня не оприлюднено.

Кабінет Міністрів у грудні 2018 року призначив "Укрінтеренерго" постачальником "останньої надії" на всій території України. Із 1 січня 2019 року в Україні почала діяти реформа ринку електроенергії; відповідно до неї, підприємства, організації та установи, договірна потужність електроустановок яких перевищує 150 кВт, мали до 11 грудня 2018 року вибрати постачальника електроенергії й укласти з ним договір на ринкових умовах. Компанії, які залишилися без постачальника на новому ринку, згідно зі ст. 64 закону "Про ринок електроенергії", автоматично стали клієнтами постачальника "останньої надії".

На кінець 2018 року заборгованість споживачів за електроенергію становила 33 млрд 611 млн грн із податком на додану вартість, повідомляла голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Оксана Кривенко.

2 квітня 2019 року генеральний директор директорату енергетичних ринків Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Ольга Буславець заявила, що підприємства, які мають борги перед постачальником "останньої надії", буде від’єднано від електропостачання.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-kabmin-zaboroniv-vidkljuchati-elektroenergiju-pidprijemstvam-zv-jazku-876579.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP