Loading...

Область отримає кошти на покращення доступу до інтернету в закладах освіти

интернет-школа

Як повідомили в профільному управлінні Чернігівської ОДА, в області комп’ютеризовані всі заклади загальної середньої освіти. Загалом встановлено 651 навчальний комп’ютерний комплекс, зокрема в сільській місцевості — 326. Кількість учнів на один ПК — 9.

Цього навчального року до інтернету стовідсотково підключені міські заклади загальної середньої освіти, 99,7% — у сільській місцевості, створені офіційні веб-сайти. Забезпечено понад 300 одиницями комп’ютерної техніки 72 заклади позашкільної освіти.

Про це повідомили в управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Міністерства освіти і науки України.

Крім того, на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів області у 2019 році виділено більше 25,6 мільйона гривень, зокрема на комп’ютерне обладнання — майже 9 мільйонів (постанова Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року № 130).

До речі, на інтернетизацію та комп’ютеризацію уряд додатково спрямує в регіони мільярд гривень. Відповідну постанову Кабмін прийняв 3 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасникам ЗНО повідомлять про місце тестування до 30 квітня

— Нині є школи, які взагалі не мають доступу до інтернету, а в половині українських шкіл швидкість підключення становить менше 10 Мбіт/с. Це означає, що там неможливо використовувати інтернет для роботи з будь-яким освітнім контентом. Тому наше завдання — провести інтернет до тих закладів, де доступу взагалі немає, а також забезпечити швидкість підключення для інших закладів не менше 30 Мбіт/с, для опорних закладів і великих шкіл — до 100 Мбіт/с, — коментує міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Вона наголосила, що сума в розмірі 700 мільйонів гривень для виконання цього завдання сформувалася після тривалих консультацій, зокрема з Офісом ефективного регулювання.

— Супутнє завдання — забезпечити для шкіл співвідношення бодай 1 комп’ютер на 10 учнів. Хочу повідомити, що в Україні наразі є 413 шкіл, де взагалі відсутні комп’ютери, що використовуються в освітньому процесі, — зазначила Лілія Гриневич і додала, що змінити ситуацію допоможуть 300 мільйонів гривень. Розподіл коштів відбуватиметься за визначеним заздалегідь алгоритмом, що допомагає уникнути зловживань.

Детальніше за посиланням.

Читайте також


    На Городнянщині призначено нового головного поліцейського
    Надзвичайники контролюють ситуацію з можливим підтопленням проблемних районів Чернігівщини
    В Україні збільшено термін призову на строкову військову службу

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/oblast-otrimaye-koshti-na-pokrashhennya-dostupu-do-internetu-v-zakladah-osviti-169352”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP