Loading...

На боротьбу із бурштинокопачами на Волині залучили спецпризначенців і Нацгвардію

До забезпечення правопорядку в північних районах Волині сьогодні, 5 квітня, долучилися бійці Національної гвардії України, роти поліції особливого призначення «Світязь» та підрозділі патрульної полії з охорони громадського порядку ТОР.


Додаткові сили залучили задля недопущення з початком потепління спроб незаконного видобутку бурштину, – повідомили IA ZIK у СК ГУНП в області.


Правоохоронці забезпечуватимуть правопорядок у місцях можливого незаконного видобутку бурштину-сирцю в Маневицькому та Любешівському районах.


Поліцейські спільно з військовослужбовцями проаналізували стан публічної безпеки на території Маневицького та Любешівського районів, відпрацювали механізми спільних дій у випадках спроб незаконного видобутку бурштину.


Заступник начальника ГУНП в області Сергій Козак проінспектував підрозділи правоохоронців, які забезпечують правопорядок у місцях можливих спроб незаконного видобутку бурштину, перевірив їх готовність до несення служби у весняний період, стан побутових умов у місцях дислокації.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/05/na_borotbu_iz_burshtynokopachamy_na_volyni_zaluchyly_spetspryznachentsiv_i_1545621”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP