Loading...

Бекірову збільшили дозу інсуліну, але рівень цукру не падає, – адвокат

Кримськотатарському активісту Едему Бекірову, який перебуває в медсанчастині СІЗО, збільшили дозу інсуліну.


При цьому рівень цукру, за словами адвоката Ісляма Веліляєва, у нього як і раніше високий, пишуть Крим.Реалії.


«Він приймає інсулін три рази в день. Вранці і ввечері довгі сеанси, в обід короткий. Після нещодавнього обстеження лікарів обідню дозу інсуліну йому зняли і призначили півтори таблетки Діабетон. Бекіров порахував, що після цього доза прийнятого ним інсуліну тільки збільшилася з 30 одиниць до 35. При цьому рівень цукру у нього не падає і залишається на такому ж високому рівні», – розповів адвокат.


Веліляєв також зазначив, що інсулін вкрай шкідливо впливає на здоров’я його підзахисного.


«Ще будучи на волі він регулював рівень цукру таблетками. У СІЗО все по протоколу, якщо призначили рідкий інсулін, значить будуть колоти його. Але інсулін для нього дуже шкідливий, особливо для серця, в якому стоїть чотири шунта. Цей інсулін повільно вбиває його серце», – пояснив адвокат.


На майбутньому судовому засіданні, яке призначене на 8 квітня, де буде розглядатися продовження запобіжного заходу, захист має намір клопотати про переведення Бекірова під домашній арешт.


«Йому конче потрібно міняти запобіжний захід, щоб він знаходився під домашнім арештом, щоб можна було пройти обстеження в лікарні, прокапали. Тим більше, що крім інсуліну інших препаратів йому в СІЗО не видають, їх приносять рідні. На наступному засіданні ми знову будемо просити змінити йому запобіжний захід», – розповів адвокат.


Нагадаймо, кримськотатарського активіста Едема Бекірова необхідно перевести на стаціонар до лікарні для обстеження та лікування, заявив його адвокат Іслям Веліляєв. Незважаючи на переведення з камери до медсанчастини СІЗО, у кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого російські силовики затримали на окупованому півострові, загострилися хвороби.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/05/bekirovu_zbilshyly_dozu_insulinu_ale_riven_tsukru_ne_padaie__advokat_1545271”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP