Loading...

Уночі в Україні похолодає до -3 °C – синоптик

Потепління очікують до кінця тижня

У ніч на 2 квітня в Україні похолодає, температура повітря знизиться до +3...-3 °C, повідомила у "Фейсбуці" синоптик Наталка Діденко.

За її словами, 2 квітня вдень температура повітря в країні становитиме +7...+11 °C, у західних і південних областях – до +10...+12°C.

У Києві вночі можливий сильний поривчастий вітер і до -1 °С, завтра вдень +8...+9 °C.

"Розігрілися – тепер треба трохи остудити українське довкілля. Тобто повернутися в норму. Адже поки що +20 °С і вище – для пізнішого квітня, десь за три тижні", – зазначила вона.


https://www.facebook.com/tala.didenko/posts/2557817394248223

Вона додала, що завдяки дії антициклону Jana погода буде сонячною. "Хвіст" атмосферного фронту може принести опади у вигляді невеликого дощу або мокрого снігу тільки на сході України.

Діденко повідомила, що потепління очікують ближче до кінця тижня.

Згідно з даними Укргідрометцентру, по всій території України прогнозують -2...+3 °C уночі, +7...+12 °C удень. Сила вітру, згідно з прогнозом, становитиме від 7 до 12 м/с.

У Харківській, Донецькій і Луганській областях можливий дощ, на решті території опадів не обіцяють.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/vnochi-v-ukrajini-poholodaje-do-3-c-sinoptik-854515.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP