Loading...

Apple представила новий стримінговий сервіс

Apple TV+ — це частина програми Apple TV — Apple представила новий стримінговий сервіс
Apple TV+ — це частина програми Apple TV
З осені 2019 року платформа буде доступна більш ніж в 100 країнах


Apple представила новий стримінговий сервіс Apple TV+ з оригінальними фільмами і серіалами.


Про це повідомляється на сайті корпорації.


Apple TV+ — це частина програми Apple TV, воно об’єднує проекти сервісів з платними підписками на зразок Amazon, шоу з кабельними каналами як HBO, Starz, Epix і Showtime, а також фільми з iTunes.


Зокрема, у роботі над фільмами і серіалами візьмуть участь Стівен Спілберг, Джей Джей Абрамс і інші відомі режисери, актори та продюсери.


Під час презентації Apple не показала трейлери та тизери жодного зі своїх проектів, тільки загальну нарізку з короткими кадрами з різних шоу і фільмів.


Зазначається, що з осені 2019 року платформа буде доступна більш ніж в 100 країнах.Працюватиме сервіс по підписці, контент буде доступний як онлайн, так і оффлайн. Вартість поки не оголосили.


Раніше компанія Apple представила два нових продукти — оновлені iPad Air і iPad Mini. IPad Air — це 10,5-дюймова модель, а iPad Mini має 7,9-дюймовий дисплей.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/hitech/apple-predstavila-noviy-strimingoviy-servis-580059.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP