Loading...

У Казахстані запропонували перейменувати ще три великих міста

Заступник голови демократичної партії «Ак Жол» Казбек Іса запропонував перейменувати Петропавловськ, Павлодар і Семей.


Про це пише видання Тengrinews.kz.


Свою думку він висловив на засіданні Загальнонаціональної коаліції демократичних сил «Казахстан-2050» на підтримку перейменування столиці.


«Давши ім’я Елбаси (Назарбаєва, – ред.) столиці Казахстану, ми повинні продовжити і приурочити до цієї події інші перейменування. Необхідно дати Петропавловську ім’я Абилай хана, який свого часу встановив свою орду і зібрав всі три жузи (історичні етнотериторіальні родоплемінні об’єднання казахів-кочовиків, – ред.) воєдино. Необхідно наректи Павлодар ім’ям останнього хана казахів Кенесари, який боровся за незалежність свого народу. Потрібно назвати Семей, який раніше називався Алаш, ім’ям голови уряду – Алашорди Аліхана Бокейханова», – сказав Іса.


Спілкуючись з кореспондентом видання, Казбек Іса повідомив, що це є його особистою думкою.


Нагадаємо: парламент Казахстану відразу в двох читаннях проголосував за перейменування Астани в Нурсултан 20 березня. Це була пропозиція в.о. президента Касима-Жомарта Токаєва, який вступив на посаду 20 березня.


Це буде вже другим перейменуванням міста за останні 25 років (Цілиноград був перейменований в Акмолу, а Акмола в 98-му році була перейменована в Астану).


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/03/25/u_kazahstani_zaproponuvaly_pereymenuvaty_shche_try_velykyh_mista_1536805”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP