Loading...

Поліція АРК повідомила про підозру двох бойовиків, які брали участь в облозі українських військових частин під час анексії Криму 2014 року

У 2014 році бойовики брали участь в облозі українських військових частин, повідомили в поліції

Поліція Автономної Республіки Крим повідомила про підозру двох бойовиків, які брали участь в облозі українських військових об’єктів під час анексії півострова 2014 року, повідомила 23 березня прес-служба Національної поліції України.

"У ході слідства правоохоронці здобули достатньо доказів причетності 49-річного чоловіка до участі у злочинному угрупованні "Самооборона Криму". Поліцейські встановили, що у лютому 2014 року він брав активну участь у захопленні будівлі ВР АР Крим, а відтак чинив дії, спрямовані на зміну меж території України. Крім того, він брав участь в облозі військової частини А-2398 півострова та її захопленні", – ідеться в повідомленні.

Другий бойовик також був учасником "Самооборони Криму". "Окрім вчинення дій, спрямованих на зміну меж території України, 49-річний чоловік брав участь в облозі штабу ВМС України у місті Севастополі упродовж березня 2014 року. У тому ж Севастополі бойовик брав участь у захопленні військової частини А-1668", – додали правоохоронці.

Чоловіків повідомили про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) і ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Росія анексувала Крим і Севастополь після блокування українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/politsija-ark-povidomila-pro-pidozru-dvom-bojovikam-jaki-brali-uchast-v-oblozi-ukrajinskih-vijskovih-chastin-pid-chas-aneksiji-krimu-v-2014-rotsi-833758.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP