Loading...

Матч Люксембург - Україна обслуговуватиме арбітр з Фінляндії


У понеділок, 25 березня, збірна України на стадіоні "Жозі Бартель" проведе другий матч в відбірній групі Євро-2020 проти Люксембургу.

Головним рефері поєдинку призначено 40-річний Маттіас Гестраніус з Фінляндії. На лініях йому будуть допомагати Ян-Петер Аравірта і Мікко Алакаре. В якості четвертого арбітра виступить Петрі Вильянен.

Додамо, що раніше зі збірною України Гестраніус не перетинався, але судив матч за участю української команди в Лізі Європи — "Сент-Етьєн" — "Дніпро" (3:0; листопад 2015-го).

Нагадаймо, вчора, 22 березня, збірна України у Лісабоні в рамках стартового туру відбіркового етапу на чемпіонат Європи-2020 зіграла внічию зі збірною Португалії (0:0).

Що стосується збірної Люксембургу, то наступний суперник команди Шевченко здобув перемогу над Литвою (2:1) і став лідером групи.

Португалія — Україна 0:0: ключові моменти відбіркового матчу Євро-2020.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/match-lyuksemburg-ukrayina-obslugovuvatime-arbitr-z-finlyandiyi-306411_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP