Loading...

Полунін заявив, що стане художнім керівником балетної школи в анексованому Сімферополі

Полунін нещодавно отримав російський паспорт

Танцівник Сергій Полунін стане художнім керівником балетного училища, яке побудують в окупованому Сімферополі. Про це він заявив 22 березня на творчій зустрічі у межах IV Московського культурного форуму, повідомило агентство ТАСС.

За словами Полуніна, для нього це "новий крок".

ТАСС зазначає, що нещодавно танцівник отримав російський паспорт. Також агентство Reuters писало у вересні 2017 року, що у Полуніна є громадянство Сербії.

Полунін народився в Херсоні 1989 року. Із 2012 року виступає в Московському музичному театрі імені Станіславського і Немировича-Данченка. У 2018 році стало відомо, що артист набув російського громадянства.

20 листопада 2018 року Полунін заявив, що завжди буде захищати Володимира Путіна своєю енергією і любов’ю, а пізніше показав на грудях татуювання із портретом президента РФ.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Наразі між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/polunin-zajaviv-shcho-stane-hudozhnim-kerivnikom-baletnoji-shkoli-v-anneksirovannom-simferopoli-830468.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP