Loading...

Суд зобов’язав блогера Барабошка до кінця квітня носити електронний браслет

Олександр Барабошко — Суд зобов’язав блогера Барабошка до кінця квітня носити електронний браслет
Олександр Барабошко
У квітні Барабошко планував відвідати Відень та Барселону


Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід блогеру Олександру Барабошку.


Про це у четвер ввечері він написав у Facebook.


Зобов’язання носити електронний браслет й заставу в 3 млн грн продовжили до 29 квітня.


За словами Барабошка, у квітні він планував відвідати Відень та Барселону.Нагадаймо, на початку січня блогера Олександра Барабошка випустили з Лук’янівського СІЗО.


У січні суд продовжив заставу в сумі 3 мільйони гривень і зобов’язання носити електронний браслет для блогера Олександра Барабошка до 24 березня.


Як відомо, наприкінці листопада 2018 року головна військова прокуратура повідомила про підозру політтехнологу Володимиру Петрову і блогеру Олександру Барабошку у справі про нібито домагання заступника начальника відділу департаменту захисту економіки Нацполіції Олександра Варченка до студентки.


Як повідомлялося, 29 листопада правоохоронці затримали Петрова у справі про нібито домагання Варченка до студентки.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/sud-zobovyazav-blogera-baraboshka-do-kincya-kvitnya-nositi-elektronniy-braslet--579127.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP