Loading...

У Чернівецькій області до війська призвуть 500 строковиків


Цьогорічний весняний призов в Україні триватиме з 1 квітня по 30 червня включно. Загалом на строкову службу буде призвано 500 осіб.

Як повідомив головний військовий комісар Чернівецької області Віталій Чурай, до ЗСУ буде відправлено 200 осіб, до нацгвардії – 100, до Державної прикордонної служби – 180 та 20 чоловік до служби транспорту.

Збільшення кількості військовослужбовців строкової служби відбулося за рахунок потреб прикордонної служби.

На строкову службу призиватимуть осіб віком від 20 до 27 років. Призовники віком 18-19 років вправі пройти службу в армії на добровільній основі.

Водночас, наголосив військовий комісар, військовослужбовці строкової служби не будуть залучатися до бойових завдань на території Донецької та Луганської областей – в зоні проведення ООС.

Служити строковики будуть 18 місяців – без вищої освіти та 12 місяців – з вищою освітою.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/u-cherniveckiy-oblasti-do-viyska-prizvut-500-strokovikiv-369230”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP