Loading...

Суд у Гаазі виніс жорсткий вирок щодо апеляції Караджича

20 березня суд у Гаазі відхилив апеляцію колишнього лідера боснійських сербів Радована Караджича на вирок за звинуваченням у геноциді, який йому був винесений в 2016 році трибуналом.

Як повідомляє ВВС, зуд посилив призначене покарання і засудив його до довічного терміну.

Караджич не зміг довести, що не віддавав наказу вбивати мусульман. Суддя під час засідання заявив, що колишній лідер боснійських сербів особисто підписував "сьому директиву", метою якої було зробити життя мусульман у Боснії "нестерпним".

Решта аргументів Караджчіа суд також визнав непереконливими.Нагадаймо, що в 2016 році трибунал по колишній Югославії засудив Радована Караджича до 40 років в’язниці. Його визнали відповідальним за організацію масового вбивства мусульман в Сребрениці в 1995 році, коли були вбиті більше семи тисяч чоловіків.

Караджича також визнали винним в організації нападів на мирних жителів і у вбивствах в ході облоги міста Сараєво.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що 22 листопада Міжнародний трибунал з колишньої Югославії в Гаазі засудив генерала боснійських сербів Ратко Младича до довічного ув’язнення.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2019-03-20/sud-v-gaage-vyines-jestkiy-prigovor-po-apellyatsii-karadjicha/157744”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP