Loading...

Тимошенко пообіцяла створити міжнародний фонд відродження і розвитку Донбасу

Юлія Тимошенко пообіцяла у разі перемоги на виборах створити потужний міжнародний фонд відродження та розвитку Донбасу, щоб відновити все те, що зруйновано, і налагодити життя переселенців.

Про це Юлія Тимошенко сказала під час зустрічі з родинами переселенців у Святогірську на Донеччині.

«Я не бачу зараз більш екстреного завдання, ніж забезпечити і мир, і відродження, і розвиток», – наголосила лідер «Батьківщини».За словами кандидата у президенти, країни-підписанти Будапештського меморандуму, які давали нам гарантії недоторканності наших кордонів в обмін на відмову України в 1994 році від третього за потужністю ядерного потенціалу світу, готові долучатися і готові створювати цей потужний фонд з розвитку Донбасу.

«Вже є домовленості. Країни розуміють, що допомога Донбасу потрібна. Я знаю настрої всіх лідерів країн-гарантів. Після перемоги ми не втратимо жодної хвилини. У нас все готово. Ми одразу ініціюємо цей процес», – запевнила вона і додала, що до кінця виборів перебуватиме в різних країнах і закріплюватиме ці домовленості.

Тимошенко також наголосила: після виборів першочерговим завдання її як нового президента для повернення миру в Україну – посадити за стіл переговорів президентів країн-підписантів Будапештського меморандуму.

«Ми щодня розв’язуватимемо питання повернення миру. Донбас повернеться в Україну досить швидко і ми зможемо почати нормально жити. Крим – довше», – підсумувала політик.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/political-parties/2019-03-18/timoshenko-poobeschala-sozdat-mejdunarodnyiy-fond-vozrojdeniya-i-razvitiya-donbassa/157487”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP