Loading...

Ломаченко - Кролла: прогноз букмекерів на чемпіонський бій

12 квітня в Лос-Анджелесі на арені "Стейплс-центр" відбудеться чемпіонський бій між 31-річним українцем Василем Ломаченко (12-1, 9 КО) і 32-річним британцем Ентоні Кроллою (34-6-3, 13 КО).

"Апостроф" проведе онлайн-трансляцію бою Ломаченко — Кролла.

На думку букмекерів, беззаперечним фаворитом протистояння є український боксер. На перемогу Ломаченко пропонується коефіцієнт 1,01. При цьому перемога Кролли оцінюється коефіцієнтом 21,00. На нічию дається коефіцієнт 34,00.

Нагадаймо, що Ломаченко є чемпіоном світу за версіями WBA і WBO в легкій вазі. Що стосується Кролли, то він раніше володів чемпіонським поясом за версією WBA в 2015-2016 роках.Раніше "Апостроф" публікував слова Ломаченко, який зробив важливу заяву про свої найближчі плани.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/sport/2019-03-15/lomachenko---krolla-prognoz-bukmekerov-na-chempionskiy-boy/157273”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP