Loading...

Лондон просить ЄС про відтермінування Brexit щонаймменше на три місяці

Британський парламент проголосував за перенесення виходу країни з Євросоюзу щонайменше до 30 червня, передає Associated Press. Голоси за таке рішення віддали 412 депутатів, проти були 202. Раніше Brexit був запланований на 29 березня.

Тепер рішення про відтермінування має схвалити і Євросоюз.

Перед цим 14 березня парламентарі проголосували проти проведення нового референдуму.

Британія і ЄС досі не домовилися про умови Brexit. 13 березня британський парламент відхилив варіант виходу з ЄС без угоди про умови цього кроку.

Ще раніше цього тижня депутати вдруге відкинули умови угоди, які прем’єр-міністр Тереза Мей погодила з головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.

Уперше депутати відкинули угоду в січні. Після того Мей продовжила переговори з керівництвом ЄС, але не домоглася істотних поступок. У березні Юнкер заявив, що на нове обговорення ЄС не погодиться.

Рішення про вихід Великої Британії з ЄС британці схввалили на референдумі влітку 2016 року. До того моменту Мей, яка очолювала МВС, виступала проти Brexit. Очоливши уряд, вона пообіцяла виконати волю виборців про вихід із ЄС.

Джерело статті: “https://www.radiosvoboda.org/a/news-london-brexit-vidterminuvannya/29821911.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP