Loading...

Facebook подав до суду на двох українців через незаконний збір даних

Facebook подав до суду на двох українців через незаконний збір даних

Соціальна мережа Facebook подала до суду на українців Андрія Горбачова та Гліба Случевського через нібито незаконний збір персональних даних користувачів за допомогою стороннього додатка.

Про це повідомляє ВВС.

"Facebook подає до суду на Андрія Горбачова і Гліба Случевського з України, які працювали у компанії під назвою Web Sun Group", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, чоловіки розробили тести з назвами "Що каже про тебе колір очей?" та "Люди люблять вас за ваш розум чи красу?". Після тесту користувачам пропонувалося встановити певне розширення у браузері, яке збирало їхні персональні дані, зокрема фото, перелік друзів та інше.

У Facebook наголосили, що користувачам надали неправдиву інформацію про те, що додаток отримає тільки обмежений доступ до даних їхнього профілю.

"Загалом обвинувачені поставили під загрозу приблизно 63 тисячі браузерів, що використовуються користувачами Facebook, і нанесли шкоду Facebook у розмірі $75 тисяч", — йдеться в судових документах.

Соцмережа звинувачує двох українців у порушенні законів США щодо комп’ютерного злому та в порушенні умов користування Facebook.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/2657142-facebook-podav-do-sudu-na-dvoh-ukrainciv-cerez-nezakonnij-zbir-danih.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP