Loading...

У Росії заборонили спортсменам пити пиво, щоб прискорити допінг-контроль

У Росії заборонили спортсменам пити пиво, щоб прискорити допінг-контроль

Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) заборонило спортсменам вживати пиво. Вони використовували його для швидкого проходження допінг-контролю.

Атлету, якого помітять за вживанням алкоголю під час процедури допінг-контролю, буде винесено попередження.

У разі повторних порушень покарання може бути посилено.

"Підтримуючи ідею чистого і здорового спорту, ми не можемо обійти увагою такий аспект, як заборона на вживання алкоголю під час проведення процедури допінг-контролю. Заборона стосується не тільки персоналу РУСАДА, але і самих спортсменів.

Згідно з повноваженнями національного антидопінгового агентства, політика РУСАДА передбачає забезпечення спортсменів тільки безалкогольними напоями і заборону на вживання спортсменами слабоалкогольних та алкогольних напоїв з моменту повідомлення і до завершення процедури допінг-контролю", – заявила заступник гендиректора РУСАДА Маргарита Пахноцька, яку цитує ТАСС.

Нагадаймо, у вересні 2018 року Росію відновили в правах WADA після великих допингових скандалів.

РУСАДА було визнано невідповідним кодексу WADA в листопаді 2015 року, коли розгорівся допінговий скандал у легкій атлетиці.

Пізніше в Росії спалахнуло ще кілька допінгових скандалів після доповідей Річарда Макларена, в яких йшлося про те, що влада Росії систематично покривала вживання допінгу своїми спортсменами під час Олімпіади в Сочі 2014 року.


Джерело статті: “https://tsn.ua/prosport/u-rosiyi-zaboronili-sportsmenam-piti-pivo-schob-priskoriti-doping-kontrol-1305822.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP