Loading...

У Вишгородському районі підприємство намагалося здійснити земельну махінацію

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Прокуратура Київщини подала акт до суду одне підприємство, яке взяло в оренду 3 га лісу для культурно-оздоровчих цілей, а виявилось — для будівництва


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням прес-службу прокуратури Київської області.


Вишгородським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо розірвання договору довгострокового тимчасового користування лісами та повернення державі лісової ділянки площею 3 га, розташованої на території Сувидської сільської ради Вишгородського району Київської області.


Ще у 2012 році розпорядженням Вишгородської районної державної адміністрації товариству з обмеженою відповідальністю для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей видано на 49 років лісову ділянку, яка перебуває у постійному користуванні ДП "Вищедубечанське лісове господарство". В подальшому, між зазначеним товариством та державним лісовим господарством укладено договір про довгострокове тимчасове користування лісами.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


Варто зазначити, що відповідно до умов договору товариству ділянку надано з метою використання корисних властивостей лісів для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей. Однак, підприємці в лісі звели ряд будівель невизначеного призначення.


Враховуючи викладене, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою до господарського суду Київської області подано позовну заяву про розірвання вищевказаного договору та повернення лісу державі.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/03/01/u-vishgorodskomu-rajoni-pidpriyemstvo-namagalosya-zdijsniti-zemelnu-mahinaciyu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP