Loading...

Троє жителів Донеччини підірвалися на міні, збираючи в лісі дрова

Троє жителів Донеччини підірвалися на міні, збираючи в лісі дрова
Чоловіки збирали дрова в місці, де не було попередження про міни


На підконтрольній частині Донбасу біля Гродівки троє чоловіків отримали осколкові поранення внаслідок спрацьовування вибухового пристрою. Про це повідомляє прес-служба спеціального моніторингової місії ОБСЄ.


У лікарні Мирнограда спостерігачі ОБСЄ бачили двох чоловіків (у віці 25 і 34 року) з бинтовими пов’язками на руках, ліктях і ногах. Медперсонал лікарні повідомив, що 25 лютого в лікарню поступили двоє чоловіків з декількома осколковими пораненнями.


Медичні працівники також додали, що третій 29-річний чоловік також потрапив до лікарні з осколковими пораненнями ніг, грудної клітки та правої руки і переломом кістки стопи.


«Однак під час візиту СММ медперсонал повідомив, що чоловік проходив медичне обстеження. Двоє чоловіків розповіли членам патруля місії, що вони збирали дрова в лісі біля Гродівки, коли їх друг, 29-річний чоловік, наступив на пристрій, який вибухнув», — йдеться в повідомленні.


Вони також додали, що не бачили ніяких знаків, які вказували на те, що в цьому районі є міни.


Поліція Покровська повідомила спостерігачам, що за фактом цього інциденту ведеться розслідування, і що фрагменти вибухового пристрою відправлені на експертизу.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/troje-zhiteliv-donechchini-pidirvalisya-na-mini-zbirayuchi-v-lisi-drova--573804.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP