Loading...

Чим відрізняється кір від грипу

Чим відрізняється кір від грипу

Кір та грип мають дуже схожі симптоми, через це хворобу в Україні дуже пізно діагностують.

Нежить, висока температура — все як при грипі. Але під час кору у роті можна виявити білі плями, дехто може сплутати їх з ангіною.

Про це розповідає Віталій Євтушенко, столичний інфекціоніст.

"Зараз в Україні людей вражає трохи інший вірус кору, не такий, як у 2006-му і 2012 році. Має європейську прописку і прийшов до нас з Румунії. Річ у тім, що за структурою віруси трохи відрізняються. Зараз вчені навіть складають спеціальну карту, де вкажуть характерний вірус для певних країн. Це треба для того, щоб відслідковувати переміщення захворювання", — уточнює спеціаліст.

Симптоми для розрізнення:

1. Кір починається гостро, підвищується температура, турбують нежить, кашель, головний біль.

2. При кірі є сиплий голос, набряклість обличчя, світлобоязнь — перші симптоми кон’юнктивіту. При грипі такого немає.

3. Лише на третій-четвертий день починається висип.

Кір спричиняє бронхіт або запалення легень. Приєднання бактеріальної інфекції загрожує виникненню гнійних ускладнень. З’являються проблеми з середнім вухом, серцем, нирками та печінкою.

Для захисту від кору дорослим потрібно ввести вакцину в перші 72 години з моменту виявлення симптомів або для профілактики.

  • Джерело: gazeta.ua


Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/zdorov-ya/item/39409-chym-vidrizniaietsia-kir-vid-hrypu”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP