Loading...

Вчені назвали першу тварину, що вимерла в результаті глобального потепління


Вчені заявили про те, що рифовий мозаїчнохвостий щур, який жив в Австралії, є першим ссавцем, що вимер у результаті глобального потепління. Як повідомляє The Independent, представників цього виду не бачили з 2009 року.

Невеликий острів, на якому мешкали тварини, постійно затоплювався з початку 2000-х років, що призвело до скорочення ареалу їхнього проживання. Стихійні лиха почастішали через підвищення рівня моря і стали сильнішими. Вчені вважають, що причиною постійного затоплення острова стало глобальне потепління, викликане діяльністю людини.

У 2014 році вчені повідомляли про те, що представників цього виду або їхніх слідів не вдалося виявити "за допомогою 900 пасток для ссавців, 60 нічних камер і двох годин пошуків у денний час". Тепер тварини офіційно визнані вимерлими в Австралії, у 2016 році таке ж рішення було прийнято штат Квінсленд.

Раніше повідомлялося про те, що вчені передбачили малий льодовиковий період у 2030-2040-х роках. На думку вчених, процеси, які відбуваються у двох шарах Сонця (одному – в конвенційній зоні і другому – ближче до поверхні), за період 26-го циклу досягнуть максимуму приблизно одночасно, але на протилежних сторонах зірки. Тому вони нейтралізують один одного, що приведе до різкого падіння сонячної активності в цілому.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/vcheni-nazvali-pershu-tvarinu-scho-vimerla-v-rezultati-globalnogo-poteplinnya-303490_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP