Loading...

Порошенко каже, що через п’ять років у кожному селі буде Інтернет

Протягом наступних п’яти років Інтернет має бути скрізь, де є електрика. Про це сьогодні, 23 лютого, заявив Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Львівщини, передає кореспондент Львівського порталу.  • 470x200-anim

Президет наголосив, що за п’ять років реально провести Інтернет у кожне українське село: «Інтернет протягом п’ти років має бути скрізь, де є електрика. Швидкісний. І в кожному селі. Це реально зробити? Очевидно, просто ніхто не ставив такої мети. Як ми готуватимемо фахівців з ІТ-сектору, якщо взагалі не буде Інтернету?».

Зазначимо, що на засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини, яке відбувається на «Арені Львів», презентують план розвитку області до 2021 року.

Також сьогодні Петро Порошенко у Львові заявив, що Україні вдалося вдалося подолати економічну кризу. І економічне зростання має відобразитись і на кишені пенсіонера, і шахтаря.

Як повідомляв Львівський портал, окрім Львова, Петро Порошенко також сьогодні завітає у Червоноград та в Жовкву.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/02/23/poroshenko-kazhe-shho-cherez-p-yat-rokiv-u-kozhnomu-seli-bude-internet”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP