Loading...

«Укравтодор» назвав орієнтовну вартість проїзду першою платною трасою

«Укравтодор» назвав орієнтовну вартість проїзду першою платною трасою

Проїзд першою в Україні приватною платною дорогою зі Львова до села Краковець на українсько-польському кордоні може коштувати 2-3 гривні за кілометр. Про це розповів керівник «Укравтодору» Славомір Новак в інтерв’ю УНІАН.

«Мусимо брати за орієнтир європейські ціни. Але, все ж таки, в Україні буде трохи дешевше. Середня ціна будівництва автобану в Європі – 10 млн євро за кілометр. В Україні, думаю, вийде не більше 5-6 мільйонів євро за кілометр. Тому ціна проїзду не буде більше 7-10 євроцентів за кілометр (2-3 гривні)», – сказав Новак.

Нагадаймо, будівництво першої платної дороги зі Львова до кордону розпочнеться 2020 року у межах проекту GO Highway.

Згідно з планами, нова дорога Львів — Краковець матиме довжину 84,4 км, при цьому протяжність траси Львів — Краковець, яка існує зараз, становить 109,3 км. Орієнтовний термін будівництва цієї дороги – 4-5 років, фінансування для будівництва буде на 100% залучати приватний інвестор, термін концесії – до 49 років. Концесіонер відповідатиме за будівництво, утримання, ремонт дороги. Дорога матиме чотири смуги. Орієнтовна швидкість руху – 120 км/год.


Джерело статті: “https://zaxid.net/ukravtodor_nazvav_oriyentovnu_vartist_proyizdu_pershoyu_platnoyu_trasoyu_n1476262”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP