Loading...

На Одеській митниці тижнями не оформлюються вантажі

«Я мзду не беру – мне за Державу обидно.» Цей крилатий вислів – не про Одеську митницю Держфіскальної служби України. Бо вантажі тут можуть залишатися без митного оформлення кілька тижнів.

У лютому 2019 року жертвою такої собі «гальмонутості» одеських митників став мотоблок з Китаю.

Саме цей вантаж ТОВ «Роверлайн моторс» (Одеса, вул. Приморська) (митна декларація UA 500060 |2019|002761) потрапив на Одеську митницю 2 лютого цього – 2019 – року. Два дні його не оглядали, а далі Одеські митники розпочали-таки огляд. Та ну дуже вже повільно. І оглядали той «нещаний» мотоблок аж 10 днів, з 4-го до 14-го лютого.

Судячи з інсайдерського джерела інформації, митники – підлеглі пана Сергія Тупальського – і досі не закінчили митне оформлення вантажу.

Чому!?

Ось цитата від джерела:

«Пізніше було встановлено, що за спільною вказівкою в.о. начальника Одеської митниці Тупальського, начальника ВМО № 4 МП «Одеса-центральний» Каширіна та керівника ВМО № 6 МП «Одеса-центральний» Бойчуна

ЗАБОРОНЕНО ПРОВОДИТИ БУДЬ-ЯКІ ДІЇ З ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖУ».

Наш журналіст спробував отримати коментар від очільника Одеської митниці пана Тупальського за телефонам, але був «послан» за електронними адресами.

Мовляв, пишіть пане журналісте, пишіть.

http://vyboranema.in.ua/korupcija/chomu-na-odeskij-mitnici-duzhe-dovgo-ne-vidbuvaietsja-mitne-oformlennja-vantazhiv-pitannja-tupalskomu-vlasovu-grojsmanu/

Також безуспішними виявилися і всі спроби підприємців (вказаного ТОВ) з’ясувати справжні причини бездіяльності митників Одеської митниці ДФС України.

А може на Одеській митниці ДФС України буяє корупція?

http://vyboranema.in.ua/korupcija/na-odeskij-mitnici-tizhnjami-ne-oformljujutsja-vantazhi/?fbclid=IwAR3xLnZ7XkCe7oVAh9vsHuy-Dl9vy0ZNSRHuXvrRnmEgkq0kIt5dlmqXrkk

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP