Loading...

"Нафтогаз" засекретив аудит "Укрнафти", який купив через ProzorroНАК "Нафтогаз України" відмовляється оприлюднювати результати аудиту ПАТ "Укрнафта", який був замовлений на Prozorro у липні минулого року.


Про це повідомляється у відповіді "Нафтогазу" на запит організації StateWatch.


Згідно з оголошенням про закупівлю тендер виграла українська компанія "КПМГ АУДИТ" - член міжнародної мережі KPMG International. За 1 мільйон гривень "Нафтогаз" замовив аудит бізнес-процесів та операційної діяльності ПАТ "Укрнафта" за період з 2014 по червень 2018 року.


Роботи мали бути виконані до 31 грудня 2018 року. У НАК "Нафтогаз України" результати аудиту не оприлюднюють і вважають це втручанням у господарську діяльність компанії.


"Запитуваний Вами аудиторський звіт Товариства не є таким, що містить інформацію, яка становить суспільний інтерес. Зокрема, проведення аудиту внутрішніх бізнес-процесів Товариства та його результати не пов’язані з виконанням Компанією чи іншими особами спеціальних обов’язків для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, а також не відноситься до розпорядження Компанією бюджетними коштами", — зазначали у "Нафтогазі".


Також в державній газовій компанії підкреслили, що у "Нафтогаза" немає обов’язку надавати звіт щодо проведення аудиту внутрішніх бізнес-процесів "Укрнафти".


За даними YouControl податковий борг ПАТ "Укрнафта" станом 1 січня 2019 року становить майже 14,6 млрд гривень.


За даними Держреєстру судових рішень, НАБУ розслідує як мінімум дві кримінальні провадження щодо "Укрнафти". Перше зареєстровано 16 квітня 2015 року і стосується виведення коштів через нафтові аукціони, друге — від 28 квітня 2015 року і стосується ухилення від сплати податків при операціях купівлі-продажу нафтопродуктів.


Раніше стало відомо, що "Укрнафта" не пустила державних аудиторів до себе на перевірку.


Компанії "Нафтогаз України" належить 50% + 1 акція "Укрнафти". Групі компаній, пов’язаних з колишніми акціонерами "Приватбанку", серед яких зокрема Ігор Коломойський — близько 42% акцій.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/22/645520/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP