Loading...

В окупованій Макіївці захопили в полон держслужбовця

В окупованій Макіївці захопили в полон держслужбовця

Держслужбовця з Волновахи Донецької області викрали та взяли у полон в окупованій Макіївці, а також захопили його автомобіль Honda.

Про це 21 лютого повідомили в поліції Донецької області.

"19 лютого до Великоновосілківського відділення поліції надійшло повідомлення від 30-річної жінки про те, що її чоловіка, який поїхав на власному автомобілі Honda в окуповану Макіївку, викрали невідомі", — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, 36-річний держслужбовець з Волновахи, який працює у Волноваському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Донецькій області на посаді начальника, поїхав у окуповане м. Макіївка до хворих родичів, де потрапив у полон, а його автомобіль був захоплений.

Наразі слідчими Великоновосілківського відділення поліції відкрито відразу два кримінальних провадження за ч.1 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинені організованою групою, або щодо транспортного засобу, вартість якого у двісті п’ятдесят разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян) Кримінального кодексу України.

Зараз правоохоронцями проводяться першочергові слідчі дії, в ході яких встановлюється місцезнаходження потерпілого та вже оголошено у розшук автомобіль Honda.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2645233-v-okupovanij-makiivci-zahopili-v-polon-derzsluzbovca.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP