Loading...

Трамп офіційно затвердив створення космічних військ США

Трамп офіційно затвердив створення космічних військ США
фото pixabay.com

Президент Дональд Трамп у вівторок підписав розпорядження про створення нового виду збройних сил США – Космічних військ, інформує «Голос Америки», посилаючись на документ «Положення про політику в галузі космосу-4 (SPD-4)».

У документі вказано, що Космічні війська засновуються для «відбиття агресії і захисту національних інтересів» у космосі.

«Хоча космічні системи Сполучених Штатів історично зберігали технологічну перевагу перед нашими потенційними противниками, ці потенційні противники зараз нарощують свій космічний потенціал», – вказано в стратегії.

Основними потенційними супротивниками США названі Росія і Китай. В агентстві стверджують, що Москва і Пекін вживають цілий ряд заходів для боротьби з США в космосі, в тому числі, розробляючи «озброєні супутники, енергетичну зброю і моніторингові мережі».

Космічні війська займуться організацією, навчанням і озброєнням військових підрозділів, що підтримують національну безпеку в космосі. Вони будуть нести відповідальність за цілий ряд космічних військових можливостей США, включаючи супутникові системи, що забезпечують глобальну GPS, а також датчики відстеження ракетних пусків для «бойового забезпечення оперативних і стійких наступальних і оборонних космічних операцій».

Ще одна структура – Космічне командування – буде організовувати операції і керувати застосуванням військової сили в космосі.

Джерела в Пентагоні розповіли, що законопроект про створення Космічних військ буде внесений до Конгресу вже в найближчий понеділок. У проекті, який є в розпорядженні «Голосу Америки», міститься попередня оцінка річного бюджету нового виду Збройних сил – близько $73 млн на рік протягом перших п’яти років.

З 1985 по 2002 роки в США вже існувало Космічне командування, яке було скасовано після терактів 11 вересня 2001 року. Після цього було засновано Північне командування, сфокусоване на завданні захисту території країни.

На церемонії підписання директиви в Овальному кабінеті Білого дому Трамп зазначив, що створення космічних сил є пріоритетом в сфері національної безпеки.

Також читайте
Терміни виробництва російського лайнера МС-21 зірвано через санкції США
Терміни виробництва російського лайнера МС-21 зірвано через санкції США 20 лютого 2019, 09:40
Американський есмінець зайшов у Чорне море для навчань з Україною
Американський есмінець зайшов у Чорне море для навчань з Україною 20 лютого 2019, 08:25
В NASA розповіли, коли відправлять на Марс пілотовану місію
В NASA розповіли, коли відправлять на Марс пілотовану місію 19 лютого 2019, 14:44

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20193970-tramp-oficijno-zatverdiv-stvorennya-kosmichnih-vijsk-ssha”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP