Loading...

Племінниця Ротару Sonya Kay розповіла, чому взяла псевдонім


Молода співачка опинилася в світі шоу-бізнесу буквально з пелюшок. Крім того, що вона племінниця легендарної зірки, у неї мама співала в колективі «Черемош», де тато був керівником. Але Sonya Kay вирішила не виступати під прізвищем Ротару.

За словами дівчини, у неї і у зіркової тітки – абсолютно різний стиль, і хоча Соня дуже любить свою родичку, хотіла б бути самодостатньою зіркою, щоб її сприймали як окрему творчу одиницю, а не як родичку Софії Ротару. Адже якщо б Соня виступала під справжнім ім’ям, на естраді стався б казус – її би просто плутали з легендарною «Хуторянкою».

– Я не намагаюся бути другою Софією Ротару, тому що ми зовсім різні. Вона є еталоном для мене, вона велика людина, яка зробила дуже великий внесок у музику. Я роблю зовсім інше, у мене інший саунд, у мене тропікал-хаус, діп-хаус, – зазначила співачка.

Артистка зізналася, що трохи зачіпає те, що її сприймають, як племінницю Ротару, а не самостійну виконавицю.

– Я пишаюся тим, що народилася в творчій сім’ї, що у мене тітка Софія Ротару, але хочеться, щоб мене сприймали як особистість, як Sonya Kay, – додала вона.

За словами співачки, навіть незважаючи на те, що Софія Ротару має великий музичний досвід, Sonya Kay перебуває з нею тільки в родинних стосунках і не просить порад.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/culture/pleminnnicya-rotaru-sonya-kay-rozpovila-chomu-vzyala-psevdonim-367715”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP