Loading...

"Казав, Крим - це Україна": Жириновський виступив проти участі Лазарєва в Євробаченні - 2019 (відео)

Жириновський стверджує, що, заявляючи, що Крим український, Лазарєв виступає проти зовнішньої політики Росії.

Жириновський вимагає відсторонити Лазарєва від участі в Євробаченні-2019 через його позицію щодо Криму / фото УНІАН

Російський політик Володимир Жириновський висловився проти того, щоб на Євробаченні-2019 в Ізраїлі Росію представляв Сергій Лазарєв.

Причиною цього стало те, що Лазарєв говорив, що Крим — це Україна. Відео з виступом політика опубліковано на You-tube каналі Дума ТБ.

"Що він казав, Лазарєв: "Крим — це Україна", "не поїду в Крим на гастролі", "не буду кричати "Крим наш". Це що за людина? Він буде представляти Росію там? Ми будемо категорично проти, направимо Ернсту на Перший канал, щоб підібрали іншого. Людину, яка не буде виступати проти Росії. Це виступ проти нашої зовнішньої політики... Наплювати йому на нашу країну. Він не наша людина, розумієте, навіть по обличчю його видно, що він не російський співак і виконавець", — заявив Жириновський.

Відео Дума ТБ

Як повідомляв УНІАН, Україна ще не визначилася зі своїм представником на Євробаченні-2019. Однак у фінал Національного відбору вже увійшли MARUV, Brunettes Shoot Blondes і YUKO.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/world/10443783-kazav-krim-ce-ukrajina-zhirinovskiy-vistupiv-proti-uchasti-lazaryeva-v-yevrobachenni-2019-video.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP