Loading...

НАТО збільшить присутність у Чорному морі

Північноатлантичний Альянс має намір збільшити свою військову присутність у Чорному морі у відповідь на порушення Росією міжнародних норм.

Північноатлантичний Альянс має намір збільшити свою військову присутність у Чорному морі у відповідь на порушення Росією міжнародних норм.

Про це під час брифінгу у вівторок, 12 лютого, заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє «Слово і Діло».

Що змінить для України курс на ЄС і НАТО в Конституції? Верховна Рада ухвалила внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та НАТО.

За словами Столтенберга, зведення мосту над Керченською протокою не відповідає нормам права, оскільки контроль Росії над Кримом був встановлений незаконним шляхом.

«Протиправне затримання українських моряків у листопаді 2018 року й арешт їхніх кораблів лише посилили наші занепокоєння щодо російських порушень», – сказав Столтенберг.

Також генсек зазначив, що НАТО продовжить надавати Україні практичну підтримку й посилюватимк вплив у Чорноморському регіоні.

Раніше генсек НАТО пообіцяв допомогти Україні вступити до Альянсу.

Також нагадаємо, президент Петро Порошенко пояснив необхідність закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/02/12/novyna/polityka/nato-zbilshyt-prysutnist-chornomu-mori”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP